Prekių katalogas

BLOXIVIR gelinis nosies purškalas 20ml

 • Kraunamos nuotraukos

  BLOXIVIR gelinis nosies purškalas 20ml

  Kaina 1530
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Medicinos priemonė

  Įpurškus ant nosies ar burnos gleivinės, Bloxivir suformuoja sluoksnį, kuris yra mechaninis patogenų barjeras, o jo sudėtyje esančios medžiagos – jota-karageninas, natrio hialuronatas ir ektoinas – panaikina patogenus. 

 • BLOXIVIR gelinis nosies purškalas, 20 ml

  Medicino priemonė

  Įpurškus ant nosies ar burnos gleivinės, Bloxivir suformuoja sluoksnį, kuris yra mechaninis patogenų barjeras, o jo sudėtyje esančios medžiagos – jota-karageninas, natrio hialuronatas ir ektoinas – panaikina patogenus. Todėl Bloxivir saugo nuo itin užkrečiamų koronavirusų ir gripo virusų, palengvina infekcijos simptomus ir sutrumpina jos trukmę. Jei šią priemonę vartoja užsikrėtę (taip pat besimptomiai) asmenys, jis sumažina riziką užkrėsti kitus. Vartojimo metodas. Tinka suaugusiesiems ir vyresniems nei 1-ių metų amžiaus vaikams. Nosies purškalą vartoti po 1 gelio dozę į kiekvieną šnervę. Burnos purškalo 1–2 dozes užpurkšti ant liežuvio. Vartoti kas 4–5 valandas. Apsauginis poveikis pasireiškia iš karto pavartojus. Pakuotėje yra net 200 preparato dozių. 

  Vartojimo būdas: Prieš vartodami, nusiplaukite rankas. Prieš pirmą kartą naudodami naują buteliuką, nuimkite dangtelį ir paspauskite purkštuką maždaug 5 kartus, kol pasirodys gelis.
  Laikydami galvą tiesiai (nelenkite atgal) įkiškite purkštuko galiuką į šnervę, tačiau neužblokuokite jos spindžio. Purkštuko galiuką nukreipkite priešais nosies pertvarą (tarp šnervių esančią sienelę), t. y. dešiniosios akies link dešiniojoje šnervėje ir kairiosios akies link kairiojoje šnervėje. Paspauskite purkštuką ir jis išpurkš preparato dozę į nosies ertmę.
  Rekomenduojama dozė yra po 1 gelio dozę į kiekvieną šnervę kas 4–5 valandas

  Sudedamosios dalys, nuo kurių priklauso priemonės veikimas: jota-karageninas, natrio hialuronatas, ektoinas.
  Pagalbinės medžiagos: propileno glikolis, citrinų rūgštis, natrio vandenilio fosfatas, natrio fosfatas, vanduo ir konservantai.