Prekių katalogas

DR.WOLZ Curabiom® Baby 54g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 21 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Maisto papildas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.  

  Specialiai sukurtas kūdikiams ir nėščiosioms. Sudėtyje yra trys gerųjų pieno rūgšties bakterijų kultūros:

  • Bifidobacterium infantis,
  • Lactobacillus acidophilus,
  • Lactobacillus rhamnosus,
  • Galaktoolisacharidai (GOS).

  ✓ Gamintojas: Dr. Wolz Zell GmbH
  ✓ Forma: milteliai
  ✓ Grynasis kiekis: 54 g 

  Gamintojas
  Dr. Wolz
 • Pieno rūgšties bakterijų vartojimas gali būti naudingas net kūdikiams. Ypač tiems kūdikiams, kurie gimė Cezario pjūvio pagalba, ir tiems, kurie dėl kažkokių priežasčių nėra žindomi. Būtent todėl Dr.Wolz sukūrė Curabiom® Baby. Pažymėtina, kad šio maisto papildo nauda akivaizdi ne vien kūdikiams, bet ir nėščiosioms. Aukščiau minėtos pieno rūgšties bakterijų kultūros buvo pasirinktos, remiantis šiuolaikiniais moksliniais tyrimais. Šie bakterijų štamai natūraliai aptikami ir motinos piene. Jų svarba kūdikių vystymuisi yra įrodyta, kaip ir jų saugumas bei geras toleravimas.

  Galaktooligosacharidai yra polisacharidai, kurie ypač naudingi žarnyno mikroflorai. GOS yra gaunami iš pieno cukraus ir yra panašūs į motinos pieno oligosacharidus. Jie pasiekia storžarnę nepakitę, kur gerųjų bakterijų suvartojami kaip maistas. Moksliniai tyrimai rodo, kad nežindomų kūdikių žarnyne dominuoja bifidobakterijos. Gi laktobakterijos ima dominuoti tik tada, kad kūdikiams duodama GOS. Šie oligosacharidai yra panašesni į oligosacharidus, esančius motinos piene, nei į augalinės kilmės fruktooligosacharidus (FOS), kurių motinos piene nėra apskritai. 

  Sudedamosios dalys: galaktooligosacharidai (GOS) iš laktozės 95%, gyvų pieno rūgšties bakterijų kultūros (Bifidobacterium infantis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) 5%.

  Maistinės ar kitos medžiagos, turinčios mitybinį ar fiziologinį poveikį 1 matavimo kaušelyje 2 matavimo kaušeliuose
  Pieno rūgšties bakterijos 42 mg
  (2,5 mlrd. KFV*)
  84 mg
  (5 mlrd. KFV*)
  iš kurių:    
  Bifidobacterium infantis 29 mg 58 mg
  Lactobacillus acidophilus 8 mg 16 mg
  Lactobacillus rhamnosus 5,3 mg 11 mg
  Galaktooligosacharidai (GOS) 259 mg 519 mg

  Referencinė maistinė vertė nenustatyta.
  *Kolonijas formuojantys vienetai.

  Vartojimas: Kūdikiams iki 6 mėnesių gerti po 1 matavimo kaušelį per dieną. Vyresniems nei 6 mėnesių amžiaus – po 2 kaušelius per dieną. Nėščiosioms gerti po 2 kaušelius 2 kartus per dieną. Miltelius sumaišyti su motinos pienu, nekarštu virintu vandeniu arba įmaišyti į košelę. Nemaišyti su karštu gėrimu ar maistu. Po pakuotės atidarymo suvartoti kaip įmanoma greičiau. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės.

  Laikyti 4–23 °C temperatūroje sausoje vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nevartoti pasibaigus tinkamumo vartoti laikui.
  Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.