Prekių katalogas

FITOTAL 500ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 35 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.  

 • Sudėtis: vanduo, džiovinti avižų ir kviečių stiebai, džiovinti dilgėlės (lot.Urtica) lapai ir šaknys, džiovinti rykštenės (lot.Solidaga) žiedai, džiovinti siauralapio gauromečio (lot. Chamerion angustifolium) lapai ir žiedai, džiovinti paprastosios trūkažolės (lot. Cichorium intybus) lapai ir stiebai, džiovinti vaistinės dirvuolės (lot. Agrimonia eupatoria) lapai ir stiebai, džiovinti paprastojo kiečio (lot. Artemisia vulgaris) lapai ir stiebai, džiovinti karčiojo kiečio (lot. Artemisia absinthium) lapai ir stiebai, džiovinti beržų (lot.Betula) lapai, džiovinti takažolės (lot. Polygonum avicularea) lapai ir stiebai.


  15 ml  50 ml 
  Avižų ir kviečių stiebai  225 mg  750 mg 
  Dilgelės lapai ir šaknys  75 mg  250 mg 
  Rykštenės žiedai  30 mg  100 mg 
  Siauralapio gauromečio lapai ir žiedai  45 mg  150 mg 
  Paprastosios trūkažolės lapai ir stiebai  45 mg  150 mg 
  Vaistinės dirvuolės lapai ir stiebai  30 mg  100 mg 
  Takažolės lapai ir stiebai  15 mg  50 mg 

  Maisto papildas ruošiamas vartojimo dienos išvakarėse.

  • 15-50 ml maisto papildo sumaišoma su 200 ml šilto (apie +40 °C) virinto vandens ir 1/3 arb. šaukštelio cukraus, medaus ar fruktozės. Gautas skystis paliekamas nakčiai ir geriamas kitą dieną.
  • Paruoštą maisto papildą rekomenduojama gerti tris kartus per dieną lygiomis dalimis prieš valgį: iš ryto, 30 min. prieš pietus ir prieš miegą.

  Negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.