Prekių katalogas

SESDERMA liposominis serumas esant pigmentacijai AZELAC RU, 30 ml

 • SESDERMA liposominis serumas esant pigmentacijai AZELAC RU, 30 ml

  Kaina 4125
  55  Sutaupykite 1375
  Pasiūlymas galioja iki 2023-04-30
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Veido serumas, kuris šviesina ir skaistina odą, tuo pat metu padėdamas kontroliuoti hiperpigmentaciją, kad oda įgautų tolygesnę spalvą. 

  Gamintojas
  SESDERMA
 • AZELAC RU liposominis serumas sukurtas taip, kad jame esančios sudedamosios veikliosios medžiagos tiesiogiai veikia melanocitus. Odos dėmės yra viena dažniausių lankymosi pas dermatologą priežasčių. Dėmės atsiranda dėl padidėjusios melanino (tamsios spalvos pigmento) gamybos. Šį reiškinį gali sukelti saulės spinduliai, nėštumas (melazma), senėjimo procesai, strazdanojimas. Serumas šviesina odos dėmes ir mažina įvairios etiologijos dėmių ryškumą, saugo nuo jų atsiradimo. Gali būti naudojamas kaip pirminis produktas arba kartu su kitomis padidėjusios pigmentacijos priežiūros priemonėmis (cheminiais pilingais, lazerio ar intensyvios pulsinės šviesos procedūromis).

  *Dienos metu rekomenduojama kartu naudoti priemones su SPF30 filtrais.

  Priemonė nerekomenduojama besilaukiančioms ir maitinančioms moterims. 

  Naudojimo būdas: Naudokite vakare, prieš eidami miegoti. Užlašinkite ant delno 4 lašus ir įtrinkite reikiamas sritis. Po to pasitepkite įprastai naudojamu produktu. Nuo saulės spindulių apsaugančių produktų naudojimas yra ne mažiau svarbus, kaip ir paties serumo naudojimas.