VITELLA EXTREME VITAMININIS KREMAS, 75 G

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 920
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Vitella Extreme – tai apsauginis vitamininis kremas, skirtas sausos, labai sausos odos priežiūrai bei odos regeneracijai. 

 • Vitella Extreme – tai apsauginis vitamininis kremas, skirtas sausos, labai sausos odos priežiūrai bei odos regeneracijai. Kremas odos paviršiuje sudaro apsauginį lipidinį sluoksnį ir neleidžia odai išsausėti. Taip pat apsaugo odą esant ekstremalioms oro sąlygoms ar fizinio krūvio metu. Vitella Extreme kremą galima naudoti veidui, rankoms, kojoms, alkūnių ir kelių odai.

  KAS GALI NAUDOTI?
  Vitella Extreme apsauginį kremą naudokite esant atopinei odai, linkusiai į odos įtrūkimus, niežėjimą ar dilgčiojimą. Tokio tipo oda būna labai sausa ir dažniausiai yra susijusi su įvairiomis odos ligomis (pvz.: atopine egzema ar psoriaze). Taip pat kremą galima naudoti, jeigu jūsų rankų oda yra dažnai veikiama ekstremalių oro sąlygų, tokių kaip šaltis, lietus ar sausas oras, arba yra dažnas kontaktas su įvairiomis valymo priemonėmis. Vitella Extreme galima naudoti kūdikių ir vaikų odos priežiūrai, taip pat ilgalaikiam naudojimui esant įvairioms vaikų dermatozėms.

  KAIP KREMAS VEIKIA?
  Vitella Extreme kremo sudėtyje nėra vandens ir jis yra labai riebus. Todėl kremas gerai tinka apsaugai nuo žvarbaus ir šalto oro. Pagrindinės veikliosios medžiagos yra vitaminas A (retinolis) ir vitaminas E (tokoferolis). Vitaminas A dalyvauja odos atsinaujinimo procesuose ir yra svarbus natūraliai apsaugai prieš infekcijas. Vitaminas E veikia kaip antioksidantas ir kovoja su laisvųjų radikalų padaryta žala. Kremas pagerina odos elastinguma ir atsparumą infekcijoms bei stabdo senėjimo procesus. Kalcis yra mineralinė medžiaga, kuri yra labai svarbi odos gijimo procesuose. Kreme nėra konservantų, kvapiklių ir dažiklių. 

  Veikliosios medžiagos: Vitaminas A, vitaminas E, kalcis. 

  Naudojimas: Vitella Extreme kremas gali būti naudojamas kasdienei sausos odos priežiūrai. Galima naudoti kelis kartus per dieną, pagal poreikį. Tepti ant sausos ir švarios odos.