Prekių katalogas

ALPINO FILMOGEL, skystis nuospaudoms, 12 ml

 • ALPINO FILMOGEL, skystis nuospaudoms, 12 ml

  Kaina 630
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Šalina nuospaudas bei sukietėjusią odą. Veiksmingi komponentai garantuoja greitą nuospaudų pašalinimą. 

 • Alpino skystis – filmogel nuospaudoms 12 ml 

  Alpino skystis su ricinos aliejumi ir elastinguoju kolodijumi. Užtepus sudaro toje vietoje plėvelę, po kuria veikia reikalingos koncentracijos nuospaudą naikinančios medžiagos, užkerta kelią išorinei infekcijai. Salicilo rūgštis naikina nuospaudą, pieno rūgštis pasiekia gilesnius sluoksnius ir sunaikina šaknį.

  Šalina nuospaudas bei sukietėjusią odą. Veiksmingi komponentai garantuoja greitą nuospaudų pašalinimą. Ryte ir vakare užtepti skystį mentele, esančia dangtelyje, ant nuospaudos ar sukietėjusios odos 5-6 dienas, saugant odą aplink. Po to pamirkyti kojas šiltoje vonelėje ir pašalinti nuospaudą ar sukietėjusią odą. Sudėtingesniais atvejais procedūrą kartoti. Mentele tepti iki visiško nuospaudos šaknies pašalinimo, saugant sveiką odą.

  Sudėtis: kolodijus, eteris, salicilo rūgštis 14,5 %, pieno rūgštis, ricinos aliejus.

  Priemonė paženklinta IIa CE medicininės klasės ženklu.

  Kolodijus – užtepus ant nuospaudos greitai išgaruoja ir sudaro toje vietoje plėvelę, po kuria veikia reikalingos koncentracijos nuospaudą naikinančios medžiagos, užkerta kelią išorinei infekcijai; ricijos aliejus padidina kolodijaus elastingumą bei apgaubia nuospaudą; užtepus naują sluoksnį, apatinis sluosnis ištirpsta, kad patektų veikliosios medžiagos. Naudojamas elastingasis kolodijus, gaminamas pridėjus aliejaus, todėl jis yra atsparesnis ir prisitaiko prie odos nelygumų

  Eteris užtikrina greitą išgaravimą užtepus.

  Salicilo rūgštis 14,5 % veiksmingai ir neskausmingai naikina nuospaudą, turi stiprų keratolitinį poveikį, selektyviai pertraukia gausias keratino baltymų grandines. Skatinamas hiperpigmentuotų keratinocitų naikinimas, tuo pačiu skatinant ląstelių atsinaujinimą. Turi bakteriocidinių ir sudirginimą mažinančių savybių.

  Pieno rūgštis – organinė rūgštis, nutraukianti ryšius tarp keratinocitų, pasiekia net gilesnius epidermio sluoksnius.Naudojama kaip pH reguliatorius ir odos kondicionavimo medžiaga (minkština odą).

  Ricinos aliejus – minkštinantis bei odos kondicionavimo medžiaga, turi drėkinančių savybių.

  Perspėjimas:

  • laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje ir arti šilumos šaltinių
  • nenaudokite, esant padidintam jautrumui kuriam nors iš sudėties komponentų
  • galiojimo laikas 12 mėnesių, atidarius buteliuką
  • atsargiai uždarykite buteliuką po naudojimo.
  • skirta tik išoriniam naudojimui.

  Gydymą palengvinsite ir pagreitinsite, prieš tai panaudoję Alpino pemzą iš natūralios vulkaninės uolienos, kurios sudėties dalelės sureaguoja su negyvomis odos ląstelėmis, pasišalindamos kartu. Tokiu būdu pasišalina išorinis nuospaudos sluoksnis, nepažeidus gyvųjų odos ląstelių.

  Jei nuospauda skausminga, patartina tuo pat metu naudoti Alpino apsaugą – pleistrą su latekso putomis .

  Esant nenumatytoms aplinkybėms, išvykus kažkur gydymo metu ir neturint galimybės nuospaudos laiku patepti, patartina lygiagrečiai įsigyti Alpino nuospaudų pleistrą su nuospaudų tepalu. Tai nuospaudų tepalu suvilgytas pleistras, kurio gydomosios savybės išliks 4-5 dienas. Vėliau galėsite nepertraukiamai gydyti nuospaudą nuospaudų tepalu ar skysčiu.

  Alpino nuospaudų pleistras su nuospaudų tepalo tamponais latekse atliks „du viename“ funkciją – tepalo gydomosios savybės išliks 4-5 dienas, o latekso apsauga – pleistras apsaugos nuo skausmo.

   

  Gamintojas: Giovanardi Farmaceutici Italy,

  Importuotojas: UAB „Li & Ra”, Verdulių 40, Šiauliai, liirra@yahoo.com, liraprekyba@yahoo.com