Prekių katalogas

Antioksidantai

 • Antioksidantai neretai apibūdinami kaip jaunystę išsaugoti padedančios priemonės. Antioksidantai yra maistinės medžiagos, vitaminai bei mineralai, apsaugantys organizmą nuo laisvųjų radikalų poveikio (oksidacinės pažaidos). Laisvieji radikalai atsakingi ne tik už ląstelių nykimą ir jų DNR pažeidimus, bet ir yra siejami su daugiau nei 60 ligų, tokių kaip vėžys, katarakta, aterosklerozė, Parkinsono ir Alzheimerio ligos.  Su laisvaisiais radikalais kovoja antioksidantai. Tai tokia grupė junginių, kurie neretai vadinami elektronų donorais. Jie laisviesiems radikalams paaukoja savo elektronus, tačiau patys nevirsta laisvaisiais radikalais.
   Antioksidantai – puiki motinos gamtos sukurta priemonė apsiginti nuo reaktyvių deguonies formų. Jeigu antioksidantų trūksta, gresia vadinamasis oksidacinis stresas, sukeliantis audinių ir organų pažeidimus. Vienų antioksidantų gauname su maistu, kiti gaminasi organizme. Tačiau svarbu žinoti, kad senstant šių gerai sveikatai svarbių junginių pasigamina vis mažiau, tad neretai siūloma vartoti papildų. Antioksidantus galite įsigyti internetinėje vaistinėje piliule.lt !

  Antioksidantų privalumai : 

  •  Antioksidantai turi teigiamą įtaką odos būklei, padeda sulėtinti senėjimo procesus ir pailginti gyvenimo trukmę.  
  •  Stimuliuoja tuos genus, kurie atsakingi už natūralios organizmo apsaugos sistemos stiprinimą. 
  •  Sukuria vadinamąjį skydo efektą. Kai kurie antioksidantai, pavyzdžiui, flavonoidai, tarsi virtualus skydas apsaugo ląstelių DNR nuo laisvųjų radikalų atakų.  
  •  Antioksidantai laikomi puikia priemone siekiant sumažinti riziką susirgti įvairiomis ligomis, ypač onkologinėmis. Teigiama, kad kai kurie jų stabdo vėžinių ląstelių augimą ir paskatina užprogramuotą vėžinių ląstelių žūtį – apoptozę. 

  Antioksidantai, sintetinami žmogaus organizme - gliutationas, alfa lipo rūgštis, kofermentas Q10.
  Antioksidantai, gaunami su maisto ar vartojant papildus  - resveratrolis, karotenoidai, vitaminai C ir E.

  Piliule.lt prekiauja tik kokybiškais maisto papildais, pripažintais visoje Lietuvoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


  Skaityti daugiau