Prekių katalogas

Prekių pristatymas

 • Šaltuoju paros metu prašome rinktis pristatymo būdą atsakingai ! Neatsakome už prekes, kurios dėl šalčių buvo pažeistos (užšąlo, suskilo ar pan.)

  • Jei Jūsų užsakyta prekė yra vaistinės sandelyje, ją paruošime ir išsiųsime per 1-3 D.D. 
  • Jei užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymas gali užtrukti ilgiau.  

  Galimi prekių pristatymo pasirinkimai:

  1. Omniva paštomatai. Prekių pristatymas perkantiems daugiau kaip už 40  EUR - nemokamas. Perkantiems iki 40EUR pristatymo kaina - 1.96 EUR. Darbo dienomis.

  2. Biuras/Namai - prekės visoje Lietuvoje pristatomos nurodytu adresu ir sutartu laiku darbo dienomis. Pageidautina, kad nurodytumėt adresą kuriame būsite darbo valandomis nuo 8:00 iki 17:00. Pristatymas įvykdomas per 2-4 darbo dienas. Prekės pristatymo dieną Jums paskambins DPD kurjeris ir suderins tikslų pristatymo laiką. Prekių pristatymas perkantiems daugiau kaip už 40 EUR - nemokamas. Perkantiems iki 40UR pristatymo kaina - 3.80 EUR. DPD(Darbo dienomis). Palaikomas Thermo režimas

  3. Nemokamas prekių atsiėmimas Keisūnų gatvė 6 (Vaistinė) Pabradė, telefonas +370 38754432 .Galima nusipirkti vietoje nepateikus užsakymo. Galima atsiskaityti kortele. 

  4Jei prekių krepšelyje yra bent vienas vaistinis preparatas, Omniva paštomatų paslauga negalima.
   

  Prekės į Kuršių Neriją nepristatomos.

  Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą). Prekes galime pristatyti ir Jūsų nurodytam žmogui.