Prekių katalogas

Atminčiai ir smegenų veiklai

 •  

    

 •  

  Nuolatinis stresas, nuovargis ir kasdieniai rūpesčiai lemia ne tik nervų sistemos, bet ir smegenų veiklos bei atminties silpnėjimą. Piliule.lt internetinėje vaistinėje galite įsigyti vitaminus ir maisto papildus protinei veiklai, kurie padės sustiprinti nervinius impulsus perduodančius audinius bei pagerins tiek trumpalaikę, tiek ilgalaikę atmintį.
  Maisto papildai skirti smegenims, nervų sistemai ir atminčiai - puikus pasirinkimas sustiprinti savo nervų sistemą. Tokie maisto papildai itin reikalingi dirbantiems protinį darbą, patiriantiems stresą bei įtampą, norintiems sustiprinti smegenų veiklą bei pagerinti atmintį.
  Pagrindiniai papildai smegenims, atminčiai bei nervų sistemai yra vitaminų B kompleksas. Taip pat labai svarbūs vitaminai mūsų atminčiai yra C, A bei E. Šie vitaminai prisideda prie gerai funkcionuojančios atminties išsaugojimo. Magnis, geležis ir cinkas taip pat dažnai traktuojami kaip pagrindiniai maisto papildai nervų sistemai ir atminčiai. Augaliniai preparatai, kaip ginkmedis ypač teigiamai veikia smegenų veiklą ir nervų sistemą. Tad maisto papildų atminčiai ir smegenų veiklai yra labai įvairių, juos galite įsigyti mūsų internetinėje vaistinėje. Piliule.lt rasite vitaminų B komplesą, vitaminus A, C bei E, taip pat atminčiai reikalingus geležies preparatus, magnio ir cinko derinį - visko, ko reikia jūsų bei jūsų šeimos narių normaliai smegenų veiklai palaikyti.
  Svarbu nepamiršti, jog maisto papildus reikia vartoti laikantis sveiko gyvenimo būdo. Rūpinkitės savo maistu, fiziniu aktyvumu bei poilsiu, nes tai yra labai aktualu norint puoselėti darbingą smegenų veiklą.
   Piliule.lt prekiauja tik kokybiškais maisto papildais pripažintais visoje Lietuvoje.  

  Skaityti daugiau