Prekių katalogas

Biocyte

 • „Biocyte“ prekės ženklą įkūrė Philippe’as Bruneau 2006 m. Prancūzijos Rivjeroje.

  Jos įkūrėjas, remdamasis savo patirtimi maisto papildų sektoriuje, sukūrė „Biocyte“ prekės ženklą. Naujovių troškulys paskatino jį nuolat ieškoti geriausių ingredientų, kurie veiktų iš vidaus, teiktų grožio ir geros savijautos sprendimus, ir būtų pritaikomi kiekvieno asmens poreikiams.

  2009 m. prie jo prisijungė daktaras, farmacininkas Frédéricas Levy, baigęs prestižinę ESCP verslo mokyklą Paryžiuje, buvęs farmacijos pramonės vadovas, maisto papildų specialistas.

  2016 metais įmonė šventė 10-metį. 10 metų kuriamas ypatingas ir unikalus maisto papildų asortimentas, susijęs su nuolatiniu naujovių ieškojimu. „Biocyte“ prekės ženklas tapo nusistovėjusiu tarptautiniu etalonu maisto papildų pasaulyje. 

  Biocyte kompanija laikosi itin griežtos kokybės, saugumo ir kliniškai patvirtinto veiksmingumo politikos.

  Maisto papildai, kurių sudėtyje yra vitaminų, mineralų, augalų ir kitų ingredientų, sudaromi remiantis maistinių ir fiziologinių dozių principu. 2002 m. Europos direktyva primena, kad maisto papildai yra „maisto produktai“ ir skiriasi nuo vaistinių preparatų, kuriais siekiama išgydyti ar gydyti ligą. Ingredientų ir dozių pasirinkimas, taip pat priedų gamyba ir atsekamumas atitinka griežčiausius Europos reikalavimus, todėl „Biocyte®“ asortimentas yra natūralus, efektyvus ir saugus sprendimas tiems, kurie siekia geros savijautos ir matomų rezultatų! Kiekvieno produkto formulėje yra natūralių, išskirtinių ir novatoriškų ingredientų.

  Biocyte maisto papildai skirti:

  • Organizmo funkcijoms sustiprinti;
  • Mažinti stresą/psichologinę įtampą;
  • Gerinti miego kokybę;
  • Gerinti nuotaiką ir energiją. 

  ODOS SENĖJIMAS
  Mūsų oda yra sudėtingas organas, atliekantis svarbų vaidmenį apsaugant ir reguliuojant kūną. Jos grožis ir kokybė bėgant laikui keičiasi, todėl atsižvelgiant į mūsų amžių, reikia specialios priežiūros: drėkinimas, raukšlių mažinimas, netobulumai, spindesys ir kt. Biocyte siūlo labai koncentruotų maisto papildų asortimentą, specialiai pritaikytą skirtingiems jūsų odos poreikiams patenkinti.

  Dauguma mūsų ląstelių gali atsinaujinti, o odos ląstelės tai daro per 4–6 savaites. Taigi, galima imtis veiksmų mitybos lygmenyje, siekiant užtikrinti 100% ląstelių atsinaujinimą. Todėl, Biocyte sugalvojo atnaujinti pagrindinius mūsų jungiamųjų audinių elementus: kolageną, elastiną ir hialurono rūgštį. Kadangi, poveikis nukreiptas į svarbiausią odos dalį – dermą, veikliosios medžiagos daro poveikį dar ilgiau. Per dešimt metų, Biocyte sukūrė plačiausią ir pažangiausią maistinių medžiagų asortimentą, nukreiptą į estetinį poveikį. 

  SVORIO KONTROLĖ
  Greitas gyvenimo tempas diktuoja blogų mitybos įpročių atsiradimą, tad dažnai priaugame svorio ir ne visada lengva susigrąžinti kontrolę. Puikiai suprasdamas šios problemos svarbą, Biocyte daug dėmesio skiria šiai sunkiai, bet labai svarbiai sričiai. „Biocyte“ siūlo naujovišką, tikslingą lieknėjimo sprendimą, skirtą tvirtesniam, lieknesniam kūnui. Kétoslim – yra liekninamoji priemonė, turinti didelę aviečių ketono koncentraciją, skirtą deginti ir pašalinti riebalus bei sumažinti skysčių sulaikymą. 

  ILGAAMŽIŠKUMAS
  Biocyte daug dėmesio skiria ilgaamžiškumui, siekiant kuo ilgiau išlikti sveikiems ir kupiniems energijos. Vienas iš svarbiausių Biocyte tikslų yra kova su ląsteliniu senėjimu. Šis gaminių asortimentas yra itin platus – nuo oksidacinio streso prevencijos iki sąnarių regeneracijos. Greta įprastos medicinos, dietoterapija (mitybos terapija), taip pat, padarė tam tikrą stebėtiną pažangą vartojamų maistinių medžiagų grynumo, jų absorbcijos ir sinergijos požiūriu. Ilgaamžiškumo asortimentas siūlo aukštųjų technologijų pagrindinių paremtą maistinių medžiagų versiją. Šiandien mes turime prieigą prie naujų mikroelementų: jie yra efektyvesni, tikslingesni, o ląstelėse gaunami neprilygstami rezultatai. Kiekvieno produkto formulėje yra natūralių, išskirtinių ir novatoriškų ingredientų. Šiandien „Biocyte“ remiasi visų maistinių medžiagų asortimentu, siekdami suteikti efektyvius sprendimus siekiant ilgaamžiškumo. 

  Mikrokapsuliavimo technologija geresniam efektyvumui
  Mikrokapsuliaciją sudaro aktyviojo ingrediento apgaubimas įvairių tipų organinėse sferose (sacharosomos, liposomos, micelinės ląstelės ar net proteosomos). Patentuota „Oligosorb“ technologija. Šios sferos pasižymi puikiu biologiniu prieinamumu, jos labai gerai virškinamos ir įsisavinamos žarnyne, tokiu būdu perteikdamos aktyviąsias maitinamąsias medžiagas į pačią ląstelių šerdį. 

  APDOVANOJIMAI

  • 2015 m. „Biocyte“ 7-ąjį kartą laimėjo prizą 2015–2016 m. „Victoires de la Beauté“ grožio apdovanojimuose už Keratine forte serumo produktą.
  • 2016 m. pirmą kartą „Biocyte“ gavo prizą už „Collagen max“ produktą Prancūzijos žurnalo „Avantages“ grožio apdovanojimuose „Avantages de la Bea“.