Prekių katalogas

HUMER hipertoninis jūros vanduo užsikimšusiai nosiai kūdikiams ir vaikams, 50ml

 • Kraunamos nuotraukos

  HUMER hipertoninis jūros vanduo užsikimšusiai nosiai kūdikiams ir vaikams, 50ml

  Kaina 833
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Atkemša nosį ir padeda pašalinti gleives pasireiškus peršalimui, sinusitui bei alerginiam rinitui 3 mėnesių ir vyresniems kūdikiams bei vaikams. 

 • Atkemša nosį ir padeda pašalinti gleives pasireiškus peršalimui, sinusitui bei alerginiam rinitui 3 mėnesių ir vyresniems kūdikiams bei vaikams. Jūros vandenyje natūraliai yra daug mineralų ir mikroelementų (kalio, natrio, kalcio, silicio, geležies, cinko, magnio). Dėl hipertoninių savybių HUMER užsikimšusiai nosiai kūdikiams ir vaikams sumažina nosies gleivinės paburkimą, skatina tirštų gleivių pašalinimą, padeda pašalinti infekcijos sukėlėjus ir alergenus ir taip prisideda prie apsaugos nuo infekcijos. Originali švelnios difuzijos mikrolašeliais sistema ir natūrali sudėtis užtikrina puikų toleravimą. HUMER užsikimšusiai nosiai kūdikiams ir vaikams antgalis turi saugumo žiedą patogesniam ir saugesniam naudojimui. 


  Naudojimas: 1-2 įpurškimai į kiekvieną šnervę 2-3 kartus per dieną prieš valgį (žr. informaciniame lapelyje patiekiamus nurodymus). 

  Gamintojas: Laboratoires URGO  

  Sudėtis: 100% neskiesto jūros vandens. HUMER užsikimšusiai nosiai kūdikiams ir vaikams yra sterilus hipertoninis tirpalas be konservantų