MEDIKET PLUS ŠAMPŪNAS, 200 ML

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 2130
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Mediket Plus – tai dermatologiškai patvirtintas šampūnas, skirtas mažinti vidutinio sunkumo pleiskanojmui: su niežėjimu, dideliu pleiskanų atsisluoksniavimu, kai pleiskanų žvyneliai yra ne tik prie plaukų šaknų, bet taip pat per visą plauko ilgį ir byra nuo plaukų ant pečių. 

 • Mediket Plus – tai dermatologiškai patvirtintas šampūnas, skirtas mažinti vidutinio sunkumo pleiskanojmui: su niežėjimu, dideliu pleiskanų atsisluoksniavimu, kai pleiskanų žvyneliai yra ne tik prie plaukų šaknų, bet taip pat per visą plauko ilgį ir byra nuo plaukų ant pečių. Rekomenduojama naudoti, kai nepaisant profilaktikos, pleiskanos kartojasi ir yra sunku jas kontroliuoti. Mediket Plus šampūno sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, kurios gali padėti atsikratyti pleiskanų ir turėti sveiką galvos odą bei plaukus.

  KOKIU ATVEJU NAUDOTI?
  Mediket Plus šampūnas naudojamas esant vidutinio sunkumo pleiskanojimui arba kitoms galvos odos problemoms, kurios yra susijusios su per dideliu riebalų išsiskyrimu bei niežėjimu.

  KAIP VEIKIA ŠAMPŪNAS?
  Mediket Plus šampūno sudėtyje yra oktopirokso ir kitų aktyvių medžiagų derinys, kuris neleidžia daugintis odos paviršiuje grybeliams ir bakterijoms, kurie yra pagrindiniai pleiskanų sukėlėjai. Šampūnas mažina niežėjimą ir yra efektyvus esant ne tik sausoms pleiskanoms (be padidėjusios riebalų sekrecijos), bet ir riebioms pleiskanoms, kurios atsiranda dėl per didelio riebalų išsiskyrimo. Mediket Plus šampūnas yra malonaus kvapo, dermatologiškai patikrintas, jo sudėtyje nėra dažiklių.

  Veikliosios medžiagos: Oktopiroksas, klimbazolis. 

  Naudojimas: Sudrėkinus plaukus, įmasažuokite šampūną, kol suputos. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, palikite 3-4 min., o po to kruopščiai išskalaukite. Mediket Plus šampūną naudokite 2-3 kartus per savaitę.