MEDIKET VERSI PRAUSIMOSI GELIS, 120 ML

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 1280
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Mediket Versi – tai dermatologiškai patvirtintas prausimosi gelis, skirtas galvos ir viso kūno odos priežiūrai. Prausimosi gelis gali būti naudojamas esant veido ir viso kūno įvairiaspalvei arba rožinei dedervinei (Tinea versicolor, Pityriasis versicolor) bei seborėjai. Suaugusiems ir vaikams nuo 10 metų. 

 • Mediket Versi – tai dermatologiškai patvirtintas prausimosi gelis, skirtas galvos odos ir viso kūno priežiūrai. Prausimosi gelis gali būti naudojamas esant veido ir viso kūno įvairiaspalvei arba rožinei dedervinei (Tinea versicolor, Pityriasis versicolor) bei seborėjai.

  KAS GALI NAUDOTI?
  Prausimosi gelis yra skirtas naudoti esant įvairiaspalvei dedervinei (Tinea Versicolor), viso kūno seborėjai bei įvairioms grybelinėms odos problemoms. Suaugusiems ir vaikams nuo 10 metų.

  KAIP VEIKIA GELIS?
  Mediket Versi prausimosi gelio sudėtyje esantis baltojo ichtiolo ir oktopirokso kompleksas kartu su kitomis sudėtinėmis medžiagomis puikiai tinka įvairiaspalvės arba rožinės dedervinės (Tinea versicolor, Pityriasis versicolor) pažeistos odos priežiūrai, o taip pat odos problemoms, susijusioms su niežėjimu, pvz.: seborėjai ar atopijai (atopinei odai). Oktopiroksas slopina grybelių ir bakterijų, sukeliančių dedervinę, dauginimąsi. Dėl grybelių (tokių kaip Malassezia furfur ar Pytirosporum ovale) veiklos odos paviršiuje gali susiformuoti tamsios arba šviesios dėmelės, būdingos dedervinei. Baltasis ichtiolas pasižymi priešuždegiminiu, priešbakteriniu poveikiu ir reguliuoja riebalų sekreciją. Jeigu Mediket Versi prausimosi gelį naudosite reguliariai, tamsios dėmelės pašviesės, o šviesios išnyks po saulės vonių. Priešingai negu universalūs dermatologiniai prausimosi geliai, Mediket Versi gelis mažiau putoja, todėl nedirgina odos, ir net ją ramina. Produktas dermatologiškai patikrintas.

  SVARBU ŽINOTI!
  Įtarus odos ligą ar neišnykstant dėmelėms odos paviršiuje rekomenduojame kreiptis į gydytoją dermatologą.

  Veikliosios medžiagos: Oktopiroksas, baltasis ichtiolas ir klimbazolis. 

  Naudojimas: Galima vartoti kasdien 2 savaites, po to 2 savaites kas antrą dieną. Ištrinti odą geliu ir palikti 3 minutes, gerai išskalauti.