VITELLA ZN KREMAS SU CINKU, 75 ML

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 1260
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Vitella Zn tai vitaminais praturtintas kremas su cinku, skirtas jautriai sudirgusiai odai. 

 • Vitella Zn – tai vitaminais praturtintas kremas su cinku, skirtas jautriai sudirgusiai odai. Kremas gali palengvinti daugybės nepageidaujamų odos būklių, tokių kaip atopinis dermatitas, požymius. Užtepus ant odos, kremas sudaro apsauginę plėvelę, kuri padeda išlaikyti drėgmę ir apsaugo nuo aplinkos dirgiklių bei padeda atstatyti odos hidrolipidinį barjerą. Sudėtyje yra optimalus subalansuotas vitaminų A ir E bei kalcio ir cinko derinys su nedirginančiomis, užpildančiomis medžiagomis. Vitella Zn kreme nėra konservantų, kvapiklių ir dažiklių. Tinka kūdikiams, vaikams ir suaugusiems.

  KAS GALI NAUDOTI?
  Vitella Zn kremas padeda prižiūrėti paraudusią, sudirgusią, niežtinčią ir mažais spuogeliais išbertą odą. Tokių problemų dažniausiai atsiranda kūdikiams sauskelnių srityje ir suaugusiems pilvo, pažastų, kirkšnių srityse, moterims po krūtimis.

  Sportininkai, ypač dviratininkai ir būriuotojai, gali naudoti Vitella Zn iškilus įvairioms odos problemoms. Šiems žmonėms išbėrimai yra labai dažni dėl didelio fizinio krūvio ir neprižiūrint oda gali tapti itin jautri ir sudirgusi. Netinkama apranga gali pabloginti šias problemas.

  KAIP KREMAS VEIKIA?
  Vitella Zn sudėtyje yra subalansuotas vitaminų A ir E, kalcio ir cinko derinys. Vitaminas A dalyvauja odos atsinaujinimo procesuose ir svarbus natūraliai apsaugai prieš infekcijas. Vitaminas E veikia kaip antioksidantas ir kovoja su laisvųjų radikalų padaryta žala. Kalcis yra mineralinė medžiaga, kuri labai svarbi odos gijimo procesuose. Cinkas taip pat dalyvauja odos gijimo procesuose. Kremo sudėtyje nėra parabenų, konservantų ir kvapiklių. 

  Veikliosios medžiagos: Vitaminas A, vitaminas E, kalcis ir cinkas. 

  Naudojimas: Tepkite Vitella Zn atkuriamuoju kremu sudirgusias odos vietas kelis kartus per dieną.